Su aistra, ryžtu ir drąsa naujovėms!

Pradžia
"Savo dirbtuvėse, gimtajame name mieste Absam, prie Tirolio, 1956 metais KR Johann Felder kartu su žmona Gertraud įkurė įmonę Johann Felder jun. Tais pačiais metais parodoje Vienoje ir Innsbrucke jie pristatė savo pirmas medienos apdirbimo stakles Felder.
Dėl nepakankamo kietaus komponentų tiekimo 1958 metais sode, prie namų buvo įrengta nuosava liejykla."

Perversmas
Dėl vis didėjančios gamybos 1961 metais įmonė persikraustė į didesnes patalpas. Patalpos Salzbergstraße 26 gatvėje Absam mieste tapo nauja staklių konstruktoriaus buveine. Jau 1962 metais buvo įvikdyti pirmi eksporto į Šveicariją žingsniai, o po metu įvyko pirmas legendinių daugiafunkcinių staklių BU 4 serijinės gamybos perversmas.
1965 metais įmonė, turėdama pirmą frezavimo centrą, padidino savo gamybos pajėgumus. Patobulintos staklės BU 5 leido Felder įmonei sekmingai įeiti į Vokietijos rinką. Serijos BU 6, BU 7 bei BU 8 sustiprino įmonės pozicijas pasaulinėje rinkoje. Daugybė tarptautinių patentų garantavo Felder staklėms technologinį pranašumą.
"1970 metais Felder pristatė rinkoje naujas, masyvias daugiafunkcinių staklių serijas FELDER HT ir tuo pačiu, visų pirmą tarp klientų - amatininkų, patyrė didelę sėkmę.
1975 metais automatinė liejimo smėlio formuose linija buvo integruota su 170 m² liejykla. Dar po dviejų metų staklių montavimo darbai buvo perkelti į naujas patalpas, kas pakartotinai atneša įmonei sėkmę."
Jau 1979 metais staklių konstruktorius pasirenka CNC technologijas ir suinstaliuoja pirmas frezavimo stakles su skaitmniniu valdymu. Tai buvo vienos iš paskutiniųjų investicijų, padarytu buveinėje Absam mieste.

Ekspansija ir internacionalizavimas
Didelė sekmė reikalavo pastovių vystimosi procesų, kuriuos neįmanoma buvo vikdyti Absam mieste esančioje buveinėje. Todėl 1982 metai su 65 darbuotojais įmonė persikraustė į Hall, Tirolyje, kur ir yra dabartinė įmonės buveinė.
1988 metais Stokholme kartu su FELDER Skandinavija Johann Felder įkurė pirmą Felder - Gruppe bendrovės, kuri šiuo metu veikia visame pasaulyje, dukterinę įmonę. Tuo tarpu Austrijoje ir Vokietijoje įmonė Felder įveda naują pardavimo koncepciją: nauji, išrinkti pardavimų partneriai, tapo Felder produktų platintojais.
Staklių BF 3 ir BF 4 serijos tapo pardavimų pardavimų hitais ir 1988 metais reikalavo papildomų investicijų. Taip atsirado naujos gamybinės patalpos, kurios galėjo sutalpinti pirmas lazerines stakles, suvirinimo robotus ir horizontalius centrus.

Nuo daugiafunkcinių staklių specialisto iki profesionalaus, visapusiško tiekėjo.
Kartu su naujomis gamybinėmis galėmybėmis 1990 metais buvo padarytas dar vienas didelis žingsnis - prezentacija pirmų pasaulyje daugiafunkcinių staklių su slankiojančiu stalu "made by Felder". Pirmaujančios pozicijos daugiafunkcinių staklių segmente pristatant BF 6 seriją vystomos toliau. Tuo pat metu Felder pristato pirmas solo stakles, profesionaliems amatiniams darbams. Taip pat šiame segmente per trumpą laiką, pristatant formatinio pjovimo stakles K6 pasiekiamas naujas perversmas pasaulinėje rinkoje.
Staklių gamybos įmonė Felder išsivystė nuo daugiafunkcinių staklių specialistų iki pilno profesionalių medienos apdirbimo staklių amatininkams ir pramonei tiekėjų.
1993 metais Felder kaip pramonės pradininkas atidaro logistikos EURO-centrą ir įtvirtina pirmą įmonės filialą, kuris savo veiklą pradeda 1995 metais viršutinėje Austrijos dalyje.

Su Hammer ir FORMAT-4 markėmis į naują tūkstantmetį
1997 metais Felder sukuria naują staklių markę Hammer. Su aukštos kokybės ir tuo pat metu už prieinamas kainas staklėmis, pavyksta jam sekmingai konkuruoti su pigiais produktais iš Rytų. Šis didelis pasiekimas pasiekmėje prievda iki sekančio gamybinių ir montavimo patalpų plėtros. Naujos staklių montavimo patalpos 2 padidina našumą iki 30 procentų.
2001 metais į rinką įvedama nauja staklių markė. FORMAT-4 markės staklės skirtos itin aukštiems reikalavimams amato ir profesionaliuose darbuose. Ši markė papildo Felder-Gruppe produktų paletę profesionaliam segmente. Sekančiais metais produktų pasiūla papildoma CNC apdirbimo centrais, tiesialinijinėmis kantavimo staklėmis, supjovimo centrais ir presais faneruotei.
Nauji FORMAT-4 staklių modeliai pelno tarptautinį, prestižinį apdovanojimą Design-Awards bei gauna apdovanojimą Adolfo-Looso 2004, o taip pat IF-Design-Award 2003 ir 2009. Šios markės staklės per trumpą laiką pelno profesionalių amato ir pramonės gamintojų pasitikėjimą.

Šeimos verslo įmonė FELDER KG tampa globalia įmone.
2000 metais iš vieno asmens Johann Felder įmonės, ji buvo pertvarkyta į KŪB (komanditinę ūkio bendriją). Dalyvaujant žmonai Gertraud, dukrai Elisabeth bei sūnums Hansjörg i Martin Felder, bendrija tampa šeimos verslo įmone FELDER KG.
Į naują tūkstantmetį įmonė įeina su naujomis dažymo milteliais patalpomis. Pasiektos 80 procentų eksporto lubos, pareikalavo sekančių logistikos centro išvystimo darbų. Taip 2005 metais, vos per 8 statybos darbų vykdimo mėnesius, buvo atidarytas naujas centras. Jau 2007 metais, padidinus montavimo patalpas 7 bei uždengus stogu 4.5 plotą, gamybinės patalpos buvo padidintos dar 11.300 m².
2009 metais iš gamybinės linijos išeina pirmos, pilnai Hall, Tirolyje sukonstruotos ir pagamintos kantavimo staklės bei CNC apdirbimo centrai. Jie yra pristatomi 2010 metais naujai atidarytame ekspoziciniame salone Tirolyje.
2012 metais Felder-Grupper pristato revoliucini spiralinį obliavimo veleną Silent-POWER® ir tuo padarė sensaciją obliavimo staklių rinkoje bei dar kartą įrodo savo jėgą novatoriškume.
Dabar įmonė Felder-Gruppe turinti apie 550 darbuotojus centrinėje buveinėje Hall, Tirolyje, yra viena iš pirmaujančių medienos apdirbimo staklių gamintojų. Virš 200 pardavimo atstovybių 72 šalyse gali pasiūlyti daugiau nei 150 staklių modelių iš Hammer, Felder ir FORMAT-4 markių.